Braindice - Breinbreker - Recent Toys
- EAN: 8717278850405
- Categorie(n): Bordspellen Breinbrekers
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Daag jezelf uit met de Braindice breinbreker van Recent Toys! Verwijder de dobbelstenen en plaats ze op willekeurige volgorde in de houders. Draai aan de knoppen totdat het aantal punten overeenkomt met de cijfers op de dobbelsteen. Met een moeilijkheidsgraad van 4 op 5 sterren is dit spel een ware IQ- en focusuitdaging!
De afmetingen van de Braindice zijn 10 x 10 x 10 cm en de verpakking heeft de afmetingen 12,5 x 11 x 11 cm. De kleuren zijn zwart en wit en het spel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 8 jaar.
Dit denkspel heeft een speelduur van 30 minuten en bevat geen taalbarrières, omdat het in het Engels is. In de verpakking vind je de Braindice brainpuzzel van kunststof, geschikt voor zowel kinderen als volwassenen om hun brein te trainen. Het vereist geen batterijen en is een STEM-speelgoed. Draai aan de knoppen en test je brein met deze uitdagende Braindice!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Braindice - Breinbreker - Recent Toys kopen voor de prijs van € 21,72. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Braindice - Breinbreker - Recent Toys te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Braindice - Breinbreker - Recent Toys in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Braindice - Breinbreker - Recent Toys bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,94 voor Braindice - Breinbreker - Recent Toys is gemeten op 15-08-2025. De hoogste prijs was € 1795,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1786,06. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | Braindice brainpuzzel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Recent Toys |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 791051 |
| EAN | 8717278850405 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 102 mm |
| Verpakking lengte | 122 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717278850405 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Braindice - Breinbreker - Recent Toys aankoopt