Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting
- EAN: 8720849020145
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit prachtige bouwpakket van De Bouwplaats stelt je in staat om je eigen villa A huisje te bouwen met verlichting. Het pakket bevat 40 onderdelen van hoogwaardig FSC-gecertificeerd hout, waardoor je een stevige constructie kunt creëren zonder lijm. De bouw is eenvoudig tot gemiddeld van moeilijkheidsgraad en kan in slechts 1 uur worden voltooid.
Met afmetingen van 20 x 14 x 18 cm neemt dit huisje niet veel ruimte in beslag, maar voegt het wel een charmant accent toe aan je interieur of verzameling. Als extra optie is dit bouwpakket ook verkrijgbaar zonder verlichting onder artikelnummer MW101N.
Dit modelbouwpakket is een uitstekende keuze voor liefhebbers van gebouwen-thema's en doe-het-zelvers. De schaal van 1:48 geeft gedetailleerde resultaten, perfect voor diegenen die graag met hun handen bezig zijn. Bovendien bevat het pakket geen batterijen en is het geen STEM-speelgoed, maar eerder een traditioneel model om van te genieten.
De verpakking heeft een gewicht van 0.50 kg en afmetingen van 374 mm breed, 33 mm hoog en 592 mm lang. De introductie van dit bouwpakket vond plaats in augustus 2022 en wordt geleverd met een universele taalhandleiding voor eenvoudige montage. Het product is voorzien van het kwaliteitslabel CE en heeft als merk De Bouwplaats met EAN 8720849020145 en MPN MW101.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 40 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 1 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849020145 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MW101 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | 1:48 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 0.50 kg |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 592 mm |
EAN
| EAN | 8720849020145 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Villa A Huis Huisje met verlichting aankoopt