Bouwpakket Tractor Trekker- hout
- EAN: 8720849021401
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met dit bouwpakket van een houten Tractor Trekker creëer je een stevige constructie door de voorgelaserde bouwplaten in elkaar te klemmen. Het bouwpakket bestaat uit 75 onderdelen van kwalitatief FSC-gecertificeerd hout, wat zorgt voor urenlang bouwplezier. Dankzij de lasercutting-technologie is er geen lijm nodig bij de montage. De afmetingen van de Tractor Trekker zijn 23,1 x 12,9 x 13,7 cm, en met een gemiddelde moeilijkheidsgraad kan dit bouwproject binnen 1 tot 2 uur worden voltooid.
Dit bouwpakket bevat geen verf of lijm en is geschikt voor kinderen vanaf niveau 2. Het draagt het CE-kwaliteitslabel en is van het merk De Bouwplaats. De Bouwplaats staat bekend om zijn hoogwaardige en duurzame bouwpakketten die garant staan voor een plezierige bouwervaring. Deze Tractor Trekker is perfect voor liefhebbers van modelbouw en voertuigen, en is een uitstekende aanvulling op elke verzameling.
Met een productgewicht van 0,40 kg is deze houten Tractor Trekker niet alleen leuk om te bouwen, maar ook handig om tentoon te stellen. Het bouwpakket wordt geleverd met een stap-voor-stap bouwinstructie in de vorm van tekeningen, zodat zelfs beginnende bouwers gemakkelijk aan de slag kunnen. Geniet van de voldoening om van losse onderdelen een prachtige Tractor Trekker te maken en voeg een vleugje nostalgie toe aan je collectie.
Met dit bouwpakket van De Bouwplaats beleef je urenlang plezier aan het bouwen van je eigen Tractor Trekker. Ontwikkel je handvaardigheid en creativiteit terwijl je stap voor stap dit prachtige modelbouwpakket in elkaar zet. Een ideaal cadeau voor modelbouwliefhebbers van alle leeftijden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Tractor Trekker- hout kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Tractor Trekker- hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Tractor Trekker- hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Bouwpakket Tractor Trekker- hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 75 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849021401 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | P201 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13.6 cm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 24.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Vrachtwagens Rijtuigen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 9 mm |
| Verpakking lengte | 362 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720849021401 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Tractor Trekker- hout aankoopt