Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief
- EAN: 8720849021463
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dompel jezelf onder in de prachtige architectuur van India met dit houten bouwpakket van de Taj Mahal in Agra. De Taj Mahal staat bekend als een van de zeven wereldwonderen en met dit bouwpakket kun je deze iconische structuur in het klein nabouwen. Volg eenvoudig de genummerde onderdelen en bouw stap voor stap de Taj Mahal na zonder lijm te gebruiken. Met 165 onderdelen en een gemiddelde moeilijkheidsgraad is dit bouwpakket een uitdagend en educatief project voor zowel kinderen als volwassenen.
Dit bouwpakket van De Bouwplaats is gemaakt van hoogwaardig FSC-gecertificeerd hout, wat niet alleen zorgt voor duurzaamheid, maar ook voor een authentieke uitstraling van het eindproduct. Met een bouwtijd van ongeveer 2 uur en een afmeting van 22 x 22 x 18 cm is de Taj Mahal een prachtige toevoeging aan elke modelbouwcollectie.
Het bouwpakket wordt geleverd zonder verf en lijm, waardoor je volledige creatieve vrijheid hebt om de Taj Mahal naar wens te personaliseren. De gedetailleerde bouwtekening en de stevige constructie zorgen ervoor dat je met trots een miniatuurversie van dit architectonische meesterwerk kunt tentoonstellen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 165 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 3 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849021463 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | P210 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2009 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 22 cm |
| Product gewicht | 0.57 kg |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 210 mm |
| Verpakking hoogte | 8 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
EAN
| EAN | 8720849021463 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Taj Mahal- Agra, India FSC Hout Educatief aankoopt