Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal
- EAN: 8720849023955
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Bouw je eigen replica van het iconische Vrijheidsbeeld in New York met dit gedetailleerde metalen bouwpakket. Het standbeeld, symbool van vrijheid en welkom, wordt op schaal getoond (1:500) en is een prachtig eerbetoon aan de gulle gift van Frankrijk ter gelegenheid van het eeuwfeest van de Onafhankelijkheidsverklaring van de Verenigde Staten. Met een hoogte van 46 meter (93 meter inclusief sokkel) en een gewicht van 225 ton is dit model een indrukwekkende weergave van een van 's werelds meest herkenbare monumenten. Het dateert de verklaring van onafhankelijkheid met de inscriptie "JULY IV MDCCLXXVI" in haar linkerhand.
Met inbegrip van 60 onderdelen voor nauwkeurige details, is dit bouwpakket gemaakt van aluminium en biedt een uitdagend niveau 4 voor modelbouwers vanaf 14 jaar. De Bouwplaats heeft deze set met zorg samengesteld met een kwaliteitslabel CE. De verpakking bevat geen verf of lijm, waardoor je de vrijheid hebt om het beeld naar eigen inzicht af te werken.
Dit modelbouwpakket van metaal komt niet met bijgeleverde batterijen en is geen STEM-speelgoed. Met een schaal van 1:450 en een bouwhoogte, -breedte en -lengte van respectievelijk 18 cm, 5.5 cm en 5.5 cm, is het een realistische weergave om thuis van te genieten. De bouwdoos is ontworpen voor zelfmontage, waardoor liefhebbers van modelbouw urenlang plezier kunnen beleven aan dit prachtige monument.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849023955 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GB21166 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Modelbouwschaal | 1:450 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5.5 cm |
| Product gewicht | 0.05 kg |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 5.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
EAN
| EAN | 8720849023955 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Modelbouwpakket Vrijheidsbeeld New York- metaal aankoopt