Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal
- EAN: 8720849023979
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit bouwpakket van de MSL 3.0T is een schitterend model van een sportieve wagen. De wielen van het model zijn zelfs draaibaar. Het bouwpakket bestaat uit metalen sheets waar je voorzichtig de onderdelen uit kunt knippen met een kniptangetje. Vervolgens vouw je de onderdelen als het ware in elkaar. Deze pakketten vormen een perfecte miniatuur van de werkelijkheid. De materialen en grootte van de miniatuur maken het een spannende uitdaging voor modelbouwers vanaf 14 jaar.
Met een schaal van 1:50 en afmetingen van 8,2 x 3,1 x 3,2 cm is dit model van hoogwaardig aluminium gemaakt. Het pakket bevat 60 onderdelen om in elkaar te zetten. Daarnaast is het modelbouwpakket geschat op een moeilijkheidsgraad van niveau 4. De fabrikant is De Bouwplaats en het kwaliteitslabel CE.
Dit bouwpakket bevat al het benodigde materiaal, maar er is geen verf of lijm inbegrepen. Het model kan worden geïntroduceerd in augustus 2022. Met een productgewicht van 0.05 kg en een hoofdmateriaal van metaal is dit model uitermate geschikt voor liefhebbers van auto's in een schaal van 1:50.
De afmetingen van het model zijn 8,2 x 3,1 x 3,2 cm (l x b x h). De verpakking heeft een gewicht van 0.10 kg en afmetingen van 120 x 4 x 190 mm. Het modelbouwpakket is niet geschikt als STEM-speelgoed en er zijn geen batterijen inbegrepen. De productinstructies zijn universeel en het thema van het modelbouwpakket is auto's. Dit is een doe-het-zelf-uitvoering van het product.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,99 voor Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 4 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849023979 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GI21131 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Modelbouwschaal | 1:50 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.1 cm |
| Product gewicht | 0.05 kg |
| Product hoogte | 3.2 cm |
| Product lengte | 8.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Auto's |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
EAN
| EAN | 8720849023979 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Modelbouwpakket MSL 3.0T- metaal aankoopt