Bouwpakket Klassieke Klok van hout
- EAN: 8720849024167
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het houten bouwpakket van de Klassieke Klok van De Bouwplaats kan je je eigen prachtige klok maken. Het bouwpakket heeft een gemiddelde moeilijkheidsgraad en bestaat uit 45 onderdelen. Je hebt geen lijm of verf nodig, alles wat je nodig hebt zit in de doos. Het kwalitatief betere FSC-gecertificeerde hout zorgt ervoor dat je een duurzaam en mooi product in elkaar zet.
De afmetingen van de klok zijn 14 x 6 x 14 cm en het verpakkingsgewicht is 0.30 kg. Het product heeft als uniek kenmerk dat het geen specifiek automerk bevat, waardoor het een tijdloos ontwerp heeft. Met een bouwtijd van ongeveer 1 uur kan je snel genieten van je zelfgemaakte klok.
Als STEM-speelgoed is dit bouwpakket van de Klassieke Klok niet geschikt, maar het is wel een geweldige manier om je creativiteit en bouwvaardigheden te ontwikkelen. De duidelijke universele taal van de handleiding maakt het voor iedereen makkelijk om de klok in elkaar te zetten.
Met een EAN van 8720849024167 is dit bouwpakket van De Bouwplaats voorzien van het CE-kwaliteitslabel. De verpakking heeft een breedte van 180 mm, een hoogte van 35 mm en een lengte van 210 mm, waardoor het product goed beschermd wordt tijdens transport en opslag.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Klassieke Klok van hout kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Klassieke Klok van hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Klassieke Klok van hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Bouwpakket Klassieke Klok van hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 45 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849024167 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F002 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product gewicht | 0.25 kg |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 14 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720849024167 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Klassieke Klok van hout aankoopt