Bouwpakket Hommel/Bij- hout
- EAN: 8720849021852
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit houten bouwpakket van De Bouwplaats stelt je in staat om een prachtige Hommel/Bij in elkaar te zetten. Met de 30 onderdelen en de meegeleverde bouwtekening creëer je eenvoudig een stevige constructie, zonder dat je lijm nodig hebt. De afmetingen van de Hommel/Bij zijn 27 x 31 x 16 cm. Dit bouwpakket is ideaal voor kinderen vanaf 6 jaar en kan in slechts 30 minuten worden gebouwd.
Het materiaal van dit bouwpakket is hoogwaardig FSC-gecertificeerd hout, wat niet alleen duurzaam is, maar ook zorgt voor een authentieke uitstraling. Bovendien bevordert het bouwen van dit model de creativiteit en fijne motoriek van kinderen, terwijl ze zich vermaken met het in elkaar zetten van hun eigen Hommel/Bij.
Dankzij de eenvoudige moeilijkheidsgraad van niveau 2 is dit bouwpakket perfect voor zowel beginners als meer ervaren bouwers. Bovendien is dit product vrij van verf en lijm, waardoor het veilig is voor kinderen om mee te spelen. Het bouwen van deze Hommel/Bij stimuleert niet alleen de verbeelding, maar ook het gevoel van voldoening als het project is voltooid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Hommel/Bij- hout kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Hommel/Bij- hout te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Hommel/Bij- hout bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Bouwpakket Hommel/Bij- hout is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 30 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849021852 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E018 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 0.14 kg |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 23 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Dieren |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
EAN
| EAN | 8720849021852 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Hommel/Bij- hout aankoopt