Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal
- EAN: 8720849022415
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:52:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je een liefhebber van modelbouwpakketten en op zoek naar een uitdagend project? Dan is het metalen bouwpakket van de Golden Gate Bridge een absolute aanrader! Deze hangbrug, gelegen over de Golden Gate zeestraat in San Francisco, is een iconisch bouwwerk dat je nu zelf kunt namaken in miniatuurvorm.
Het pakket bevat alle benodigde onderdelen van hoge kwaliteit aluminium. Door de schaal van 1:15000 en de gedetailleerde onderdelen is het bouwen van deze replica een precies karwei dat geduld en nauwkeurigheid vereist. Met een totaal aantal van 60 onderdelen zal dit bouwproject zowel ervaren als beginnende bouwers aanspreken.
Hoewel het pakket wordt aanbevolen voor bouwers vanaf 14 jaar, kunnen ook jongere enthousiastelingen met wat hulp aan de slag. Eenmaal voltooid, zul je versteld staan van het prachtige eindresultaat. De minutieuze details en exacte replica van de echte Golden Gate Bridge maken dit bouwpakket een must-have voor modelbouwliefhebbers.
Met afmetingen van 15 x 0,8 x 4,5 cm past deze miniatuur perfect in jouw verzameling. Het pakket wordt geleverd zonder verf en lijm, maar met de juiste tools en wat creativiteit creëer je in no-time een uniek stukje engineering. Laat je inspireren door de bouwkunst van de Golden Gate Bridge en ga aan de slag met dit prachtige modelbouwpakket!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,99 voor Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 13,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 60 |
| Materiaal | Metaal |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 2 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849022415 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MWCT012-1 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | Augustus |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Metaal |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0.8 cm |
| Product gewicht | 0.06 kg |
| Product hoogte | 4.5 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Gebouwen |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 3 mm |
| Verpakking lengte | 172 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720849022415 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket Golden Gate Bridge- metaal aankoopt