Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd
- EAN: 8720849026871
- Categorie(n): Modelbouw & Miniaturen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het houten bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd haal je een leuk pakket in huis met een prachtig driedimensionaal resultaat. Door de drie achtergronden met kleine tussenruimte achter elkaar te plaatsen, ontstaat een prachtig diepte-effect. Voeg als finishing touch de clownvis toe aan het theater en creëer een ware eyecatcher voor op je dressoir. Naast de originele uitstraling is het ook mogelijk om dit product te schilderen in de meest prachtige kleurencombinaties. Het in elkaar zetten van dit bouwpakket is eenvoudig: druk de onderdelen uit de voorgelaserde bouwplaten en klem ze in elkaar. Dankzij de lasercutting-technologie is er geen lijm nodig tijdens het bouwproces.
Dit bouwpakket bevat in totaal 22 onderdelen en heeft een gemiddelde moeilijkheidsgraad, waardoor het geschikt is voor zowel beginners als meer ervaren bouwers. De geschatte bouwtijd is ongeveer 30 minuten. Bovendien zijn alle houten bouwpakketten van De Bouwplaats vervaardigd van kwalitatief beter FSC-gecertificeerd hout, wat zorgt voor duurzaamheid en milieuvriendelijkheid.
De afmetingen van het bouwpakket zijn 14,8 cm (lengte) x 3,3 cm (diepte) x 10 cm (hoogte), en het verpakkingsgewicht bedraagt 0.10 kg. Dit product bevat geen verf of lijm, waardoor je volledig vrij bent om je creativiteit de vrije loop te laten. De bouwinstructies zijn duidelijk weergegeven aan de hand van stap-voor-stap-tekeningen, zodat je moeiteloos het eindresultaat kunt bereiken.
De Bouwplaats is het merk achter dit bouwpakket, en het product is voorzien van het kwaliteitslabel CE. Met een EAN van 8720849026871 en MPN C00601 is deze set uniek en herkenbaar voor echte liefhebbers van bouw- en knutselprojecten.
Kortom, met het houten bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd geniet je van urenlang bouwplezier en creëer je een prachtig decoratief stuk voor in je interieur. Laat je creativiteit de vrije loop en beleef een unieke bouwervaring met dit hoogwaardige en duurzame bouwpakket van De Bouwplaats.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | De Bouwplaats |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Productinformatie
| Inclusief verf | Nee |
| Inclusief lijm | Nee |
| Aantal onderdelen | 22 |
| Materiaal | Hout |
| Moeilijkheidsgraad | Niveau 3 |
| Automerk | Geen automerk |
Algemene kenmerken
| Merk | De Bouwplaats |
| EAN | 8720849026871 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | C00601 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Modelbouwschaal | Overige schaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 3.3 cm |
| Product gewicht | 0.10 kg |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 14.8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Thema modelbouwpakket | Dieren |
| Uitvoering van product | Do it yourself |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 17 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720849026871 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket 3D Theater Aquarium Clownvis Vis- Gekleurd aankoopt