Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur
- EAN: 8720849023023
- Categorie(n): 3D Puzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je kinderen plezier beleven en tegelijkertijd hun bouwvaardigheden ontwikkelen met dit houten bouwpakket van een Brontosaurus. Met 36 eenvoudig in elkaar te zetten onderdelen, die geen lijm nodig hebben dankzij de voorgelaserde bouwplaten, kunnen ze binnen ongeveer 30 minuten een stevige constructie creëren. De afmetingen van de Brontosaurus zijn 21.5 x 6.0 x 12.0 cm en het pakket is gemaakt van hoogwaardig FSC-gecertificeerd hout.
Dit 3D-puzzelbouwpakket is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 6 jaar. De natuurlijke houtkleur en het vrolijke oranje zorgen voor een leuke afwisseling tijdens het bouwproces. Naast de puzzelstukjes bevat de verpakking bouwplaten met voorgelaserde onderdelen en een duidelijke bouwtekening. Het product vereist geen verbinding met internet of het gebruik van een app voor de functionaliteit.
Voor zowel kinderen als volwassenen is dit bouwpakket een leuke uitdaging. Het CE-kwaliteitslabel en de zichtbare CE-markering garanderen een veilig gebruik. De Brontosaurus is onderdeel van puzzelthema's zoals Cartoon, Dieren, Dinosaurus en Fantasie. Met een breedte van 6 cm, een hoogte van 12 cm en een lengte van 21.5 cm is dit een ideale toevoeging aan de puzzelcollectie.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur kopen voor de prijs van € 8,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 8,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | De Bouwplaats |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Houtkleur Oranje |
| Materiaal | Hout |
| Aantal puzzel stukjes | 36 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Bouwplaatjes met de voorgelaserde onderdelen Bouwtekening |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HM06 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Dinosaurus |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 6 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 21.5 cm |
| Puzzelthema | Cartoon Dieren Dinosaurus Fantasie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | 3D-puzzel |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 6 mm |
| Verpakking lengte | 210 mm |
EAN
| EAN | 8720849023023 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bouwpakket 3D Puzzel Brontosaurus van hout- kleur aankoopt