BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken
- EAN: 8720847288806
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat de verbeeldingskracht van je kinderen de vrije loop met deze magnetische bouwset van BOTC. Met maar liefst 128 magnetische blokken kunnen ze hun eigen creaties maken en eindeloos combineren. Deze stimulerende bouwset is geschikt voor alle leeftijden en kleurrijk van ontwerp.
De aanbevolen minimum leeftijd is 3 jaar, terwijl de aanbevolen maximale leeftijd maar liefst 99 jaar is. Met meer dan 40 minifiguren kunnen kinderen verschillende scenario's bedenken en spelen. De bouwset is CE gemarkeerd en voldoet aan de nodige veiligheidsnormen.
De magnetische blokken zijn gemaakt van hoogwaardig kunststof en zijn ideaal voor het ontwikkelen van creativiteit en ruimtelijk inzicht bij kinderen. De set is 30 cm breed, 12 cm hoog en 45 cm lang. Bovendien is deze bouwset een geweldig cadeau-idee voor elke gelegenheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken kopen voor de prijs van € 39,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,98 voor BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 69,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 29,97. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Thema | Bouwplaats |
| Materiaal | Magnetisch |
| Merk | BOTC |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Meer dan 40 |
| Aantal onderdelen | 128 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Gewonnen prijzen | NVT |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | kleurrijk |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | B20912 |
| Manier van bouwen | Magnetisch |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 79 mm |
| Verpakking lengte | 439 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.46 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720847288806 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BOTC Magnetisch speelgoed - 128-delig - Magnetische Bouwset - stimuleer creativiteit - Magnetisch speelgoed - Bouwset met magnetische blokken aankoopt