BOTC Kruiptunnel - met 25 ballen Speeltunnel voor Kinderen - Kruiprol - Voor Binnen en Buiten
- EAN: 8721049702763
- Categorie(n): Speeltunnels
De BOTC Kruiptunnel is een speeltunnel voor kinderen die zowel binnen als buiten gebruikt kan worden. Met een diameter van 60 cm en een lengte van 180 cm is deze tunnel perfect voor kinderen van 1 tot 8 jaar oud. De tunnel is gemaakt van hoogwaardig polyester en wordt geleverd met 25 ballen, zodat het speelplezier meteen kan beginnen. Daarnaast is de tunnel opvouwbaar en wordt geleverd met een handige opbergtas.
De verpakking van de Kruiptunnel heeft een gewicht van 1,50 kg en afmetingen van 300 mm bij 200 mm bij 400 mm. Ook voldoet dit product aan de CE-veiligheidsnormen, met de CE-markering zichtbaar op de tunnel. Voor extra gemak is de tunnel voorzien van een EAN-code: 8721049702763 en wordt geleverd met Engelse instructies. Let op, vanwege veiligheidswaarschuwingen is de tunnel niet geschikt voor kinderen onder de leeftijd van 1 jaar en wordt geadviseerd onder toezicht van volwassenen te spelen.
Kortom, de BOTC Kruiptunnel biedt eindeloos speelplezier voor jonge kinderen, zowel binnen als buiten, en is een veilige en kwalitatieve toevoeging aan het speelgoedassortiment.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BOTC Kruiptunnel - met 25 ballen Speeltunnel voor Kinderen - Kruiprol - Voor Binnen en Buiten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,98 voor BOTC Kruiptunnel - met 25 ballen Speeltunnel voor Kinderen - Kruiprol - Voor Binnen en Buiten is gemeten op 17-12-2024. De hoogste prijs was € 29,98 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Polyester |
|---|---|
| Merk | BOTC |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.50 kg |
Productinformatie
| Materiaal | Polyester |
Productinformatie
| Merk | BOTC |
| EAN | 8721049702763 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Taal handleiding | Engels |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Diameter | 60 cm |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Inclusief ballen | Ja |
| Inclusief tas | Ja |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opvouwbaar | Ja |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (1) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 400 mm |
EAN
| EAN | 8721049702763 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BOTC Kruiptunnel - met 25 ballen Speeltunnel voor Kinderen - Kruiprol - Voor Binnen en Buiten aankoopt