BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit
- EAN: 8721049744671
- Categorie(n): Badspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit kopen voor de prijs van € 9,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,98 voor BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 9,98 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | BOTC |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | BOTC |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Bad speelgoed opberg netje - Wit |
| EAN | 8721049744671 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Orange International B.V. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 35 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 30 cm |
| Type badspeelgoed | Speelset |
| Veiligheidswaarschuwingen | NIet geschikt voor kinderen onder de 18 maanden |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8721049744671 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BOTC Bad speelgoed opberg netje - Organizer - Zak - Tas - 1 stuk - Wit aankoopt