Bosbuit
- EAN: 8720289475994
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De winter is in aantocht en alle dieren haasten zich om zoveel mogelijk voedsel op te slaan, zodat ze zich tot de lente kunnen redden. Maak hun paden vrij en help je vrienden om hun koude dagen onder een warme deken van een gevulde buik door te brengen. Bosbuit is een vrolijk bouw- en planningsspel. Om dit spel te winnen moet je een bos bouwen, het met dieren vullen en ervoor zorgen dat ze hun favoriete voedsel opslaan! Wie speelt er Bosbuit? Je zult Bosbuit leuk vinden als je van puzzelen houdt en graag voor moeilijke dilemmas staat. Je moet namelijk niet alleen steeds de beste kaart voor jezelf kiezen, maar ook kijken of je niet iets heel moois voor een ander laat liggen. Daarom raden we Bosbuit aan voor spelers die bijvoorbeeld graag Carcassonne, Queensland of Evergreen spelen. De spelregels zijn vrij eenvoudig, dus het spel is ook heel geschikt voor mensen die niet veel ervaring met spelletjes hebben.
In Bosbuit bouw je met 16 kaarten een eigen bos van 4 bij 4. Iedere speler begint met 1 dierkaart. Elke ronde liggen er 4 kaarten open, 3 bospaden en 1 dier. Die zijn allemaal aan 1 van de adviseurs gekoppeld: de haan, het gordeldier, de geit en het konijn. Om beurten kiezen de spelers 1 kaart, die ze moeten aanleggen, waarbij ze ook de actie van de bijbehorende adviseur uitvoeren. Hun doel is om bospaden voor hun dieren te bouwen die naar het favoriete voedsel van die dieren leiden. Omdat elk dier zijn eigen voorkeuren heeft, is dat nog niet zo eenvoudig. Na 15 ronden is het spel afgelopen en telt iedereen het aantal punten dat hij voor zijn dieren krijgt. Wie de meeste punten heeft, wint Bosbuit!
Uitbreidingen en variantenVind je het spel na een paar keer spelen wat te eenvoudig en ben je met zn tweeën, probeer dan de expertmodus. Je begint met 2 dieren, je kiest elke ronde 2 dieren en je bos mag 8 bij 4 groot worden. Nu kun je echt laten zien hoe goed jouw planningsvaardigheden zijn!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Spelhuis Spelspul Toychamp 999 Games Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Bosbuit kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bosbuit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Bosbuit in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bosbuit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,59 voor Bosbuit is gemeten op 11-02-2026. De hoogste prijs was € 14,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 64 boskaarten 34 speelstukken 1 startspelerpion (haan) 1 dubbelzijdig speelbord / scorespoor De spelregels |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-BOS01 |
| EAN | 8720289475994 |
| Editie | standaard |
| Materiaal | Karton Hout |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 129 mm |
| Verpakking hoogte | 39 mm |
| Verpakking lengte | 183 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289475994 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bosbuit aankoopt