Bomb Busters
- EAN: 4250231739545
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stel je voor: een bom vol draden en de aftelling is begonnen! Wie ga je bellen? Jij! In Bomb Busters werk je samen met je team van bomopruimers om de dreiging onschadelijk te maken. Gebruik de draden op je standaard om te achterhalen welke draden je teamgenoten hebben. Snijd identieke draden door, maar pas op met de rode draad: BOEM! Met 66 unieke missies en steeds toenemende moeilijkheidsgraad, biedt dit strategische spel eindeloze spanning.
In dit spel ontvang je 48 normale draadkaarten met nummers van 1 tot 12 (vier van elk nummer) en enkele gele en rode draadkaarten. Tijdens elke missie is jouw doel altijd hetzelfde: snijd door alle 12 nummers zonder de bom te laten ontploffen! Dit spel is ontworpen voor 2 tot 5 spelers, waardoor het perfect is voor een avondje met vrienden of familie.
Naast het plezier van teamwork en strategisch denken, heeft Bomb Busters ook verschillende prijzen gewonnen, waaronder de Spiel des Jahres 2025 en de Beste Familie Spel 2025 award. Dit benadrukt niet alleen de kwaliteit van het spel, maar ook de impact die het heeft op spelers van alle leeftijden: van 10 jaar en ouder.
Dit bordspel is gemaakt van hoogwaardig karton en heeft een verpakking van 1.10 kg. Het spel is volledig Engelstalig, inclusief de handleiding, wat het toegankelijk maakt voor een breed publiek. Kom jij snel tot de kern en voltooi je de missies voordat de tijd om is? Vergeet niet: als de bom ontploft, heb je altijd een andere kans om het te proberen!
Met uitdagende bommen die steeds gevaarlijker worden, garandeert Bomb Busters urenlang vermaak voor zowel kinderen als volwassenen. Klaar om de uitdaging aan te gaan? Ga de strijd aan en laat je niet opblazen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bomb Busters kopen voor de prijs van € 45,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bomb Busters te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bomb Busters bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 43,00 voor Bomb Busters is gemeten op 19-03-2026. De hoogste prijs was € 49,99 op 18-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 6,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.10 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PEG51280USA |
| EAN | 4250231739545 |
| Editie | Engelstalig |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Pegasus Spiele |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 274 mm |
| Verpakking hoogte | 272 mm |
| Verpakking lengte | 56 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4250231739545 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bomb Busters aankoopt