Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro
- EAN: 5010996166531
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:28:41 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je Star Wars collectie compleet met deze Boba Fett Vintage Comic Art Edition uit The Vintage Collection van Star Wars: The Empire Strikes Back. Dit 10 cm hoge actiefiguur van Boba Fett is uitgevoerd in de vintage comic art stijl en is een absolute must-have voor elke Star Wars fan. Het gedetailleerde design brengt het personage tot leven en zorgt voor urenlang speelplezier.
Dit Boba Fett actiefiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. De verpakking bevat 1 Boba Fett speelfiguur en is voorzien van de benodigde informatie in het Engels. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar is dit speelgoed ideaal voor jonge fans van de Star Wars franchise.
Met zijn meerkleurige ontwerp en een hoogte van 95 cm is dit Boba Fett figuur een opvallende toevoeging aan je collectie. De CE-markering garandeert dat dit product voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften. Let op: vanwege kleine onderdelen is dit speelgoed niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Superzero
- Bij Superzero kun je Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro kopen voor de prijs van € 21,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,00 voor Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro is gemeten op 13-12-2024. De hoogste prijs was € 23,00 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Disney |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Disney |
| Personage | Boba Fett |
| EAN | 5010996166531 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | F80705L2 |
Character
| Personage | Boba Fett |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 2 Aantal speelfiguren:1 pc(s) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 95 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 152.4 mm |
| Verpakking hoogte | 228.6 mm |
| Verpakking lengte | 38.1 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996166531 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Boba Fett Vintage Comic Art Edition - Star Wars The Vintage Collection - The Empire Strikes Back - VC277 - Kenner - Hasbro aankoopt