Bluey - Pluchen Chattermax is een knuffelspeeltje van het bekende personage Bluey, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Het speeltje is gemaakt van zacht pluche materiaal in de kleur paars. Met een hoogte van 18 cm is dit pluchen speelgoed perfect om overal mee naartoe te nemen. Het bevat geen geluidsfunctie en vereist geen app, betaalde diensten of Bluetooth-verbinding. Daarnaast is het niet interactief en kan het niet zelfstandig met internet verbinden. Bluey - Pluchen Chattermax is een officieel fan merchandise en draagt het CE-kwaliteitslabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je BLUEY - Pluchen Chattermax kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BLUEY - Pluchen Chattermax te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BLUEY - Pluchen Chattermax bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,74 voor BLUEY - Pluchen Chattermax is gemeten op 20-11-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,21. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Paars |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Bluey |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 148 mm |
| Verpakking hoogte | 111 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| Verpakkingsgewicht | 74 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996175323 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BLUEY - Pluchen Chattermax aankoopt