BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset
- EAN: 0630996130476
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef urenlang fotoplezier met de BLUEY Speelset. Deze set wordt geleverd met 2 speelfiguren: Bluey en Bingo. Met vier accessoires kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten. De speelset is gemaakt van kunststof en is van het merk Moose Toys. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud. Deze set is perfect voor fans van Bluey en is ideaal als cadeau. De verpakking bevat een hondenthema, met Bluey, Bingo en twee foto accessoires. De afmetingen van de verpakking zijn 140 mm bij 66 mm bij 157 mm, met een gewicht van 0.08 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Dreamland Intertoys Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Top1Toys kun je BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 14,99 op 16-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 4 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Moose Toys |
| Personage | Bluey |
| EAN | 0630996130476 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MS13047 |
Character
| Personage | Bluey |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Bluey, Bingo en twee foro accessoires |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Hond |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 66 mm |
| Verpakking lengte | 157 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996130476 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BLUEY - Fotoplezier met 2 Speelfiguren - Speelset aankoopt