BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog
- EAN: 0630996175521
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze speelset is maar liefst 60 cm hoog en wordt geleverd met 15 accessoires die zorgen voor een complete speelervaring. Daarnaast is het winkelcentrum voorzien van licht en geluid, wat het spelen nog leuker maakt. Kinderen kunnen hun favoriete scènes uit de Bluey-serie naspelen met deze uitgebreide speelset.
Het materiaal van de speelset is kunststof en het merk is Moose Toys. Daarnaast maakt de speelset geluid en zijn er 3 batterijen nodig om van deze functie gebruik te maken. Het personage van de speelset is Bluey en het product heeft een EAN van 0630996175521.
De speelset wordt geleverd met 2 speelfiguurtjes van Bluey en Bingo, 1 speelset, 15 accessoires, 8 papieren accessoires, een stickervel en een handleiding. De aanbevolen minimum leeftijd is 3 jaar en de aanbevolen maximum leeftijd is 12 jaar. Daarnaast is de CE-markering zichtbaar en is de speelset geschikt voor zowel jongens als meisjes.
Let op: dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en weegt in totaal 2.54 kg. De verpakking heeft de volgende afmetingen: 458 mm breed, 130 mm hoog en 613 mm lang. Een complete en interactieve speelervaring voor Bluey-fans!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsenwinkel be
- Bij Dreamland kun je BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog kopen voor de prijs van € 59,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 89,95 op 07-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 29,96. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Moose Toys |
| Personage | Bluey |
| EAN | 0630996175521 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MS17552 |
Character
| Personage | Bluey |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 2 x speelfiguurtjes Bluey en Bingo 1 x Speelset 15 x Accessoires 8 x Papieren accessoires 1 x Stickervel 1 x Handleiding |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Hond |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 55 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 458 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 613 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.54 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0630996175521 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BLUEY - Bluey Winkelcentrum Speelset - 15 accessoires - met licht en geluid - 60cm hoog aankoopt