Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion
- EAN: 0889696010810
- Categorie(n): Bordspellen
Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion is een grote uitbreiding die dit geteisterde bos tot leven brengt, vertegenwoordigd door 12 nieuwe tegels, waar je 2 volledige campagnes kunt starten, plus een zijmissie Hoofdstuk, bevolkt door 21 miniaturen, waaronder 5 soorten vijanden en 2 bazen. Met een verpakkingsgewicht van 1.49 kg biedt dit strategische spel ongeveer 60 minuten speeltijd en is geschikt voor volwassenen vanaf 14 jaar oud. De taal van zowel het spel als de handleiding is Engels. Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion is van het merk Cool Mini Or Not en gemaakt van karton. De uitbreiding is een bordspel met een standaard editie en ondersteunt geen internetverbinding, apparaatvereisten of updates. Het spel heeft geen batterijen nodig en is compatibel met maximaal 4 spelers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 54,66 voor Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion is gemeten op 19-10-2025. De hoogste prijs was € 69,99 op 15-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,33. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.49 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Cool Mini Or Not |
| EAN | 0889696010810 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 308 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 309 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 0889696010810 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bloodborne: The Board Game Forbidden Woods Expansion aankoopt