Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen
- EAN: 8718026306328
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Blokken Scoreblok met 80 dubbelzijdige scorebladen, een onmisbaar hulpmiddel voor de fanatieke spellenliefhebber. Dit coöperatieve spel biedt een geweldige manier om samen met vrienden en familie te genieten van spannende wedstrijden. Met een gebruiksvriendelijke opzet houd je gemakkelijk de scores bij, zodat je je kunt concentreren op het spelplezier.
De scorebladen zijn voorzien van duidelijke instructies in het Nederlands, waardoor je razendsnel aan de slag kunt. Ideaal voor spelers vanaf 8 jaar, en dat tot en met 99 jaar! De Blokken Scoreblok is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen, wat het perfect maakt voor een gezellige spelletjesavond.
Met de hoogste kwaliteit van White Goblin Games sta je verzekerd van een product dat aan de verwachtingen voldoet. Elke scoreblad is ontworpen met aandacht voor detail en gebruiksgemak. Het compacte formaat van de verpakking, met een hoogte van 1 cm, breedte van 8 cm en een lengte van 13 cm, maakt het eenvoudig om de scorebladen overal mee naartoe te nemen.
Bovendien heeft deze scoreblok een CE-markering, wat aantoont dat het product voldoet aan de veiligheidsnormen. Geen gedoe met elektronische afval, want het product is volledig vrij van eWaste. Geniet van het spel, houd je scores bij en creëer onvergetelijke momenten met de Blokken Scoreblok!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelspul
- Bij Spelspul kun je Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen kopen voor de prijs van € 7,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,95 voor Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen is gemeten op 11-12-2025. De hoogste prijs was € 44,85 op 28-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 36,90. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Speleigenschappen
| Spelsoort | Coöperatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | WGG2432 |
| EAN | 8718026306328 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Kleur | Multi kleuren |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 8 cm |
| Verpakking hoogte | 1 cm |
| Verpakking lengte | 13 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026306328 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blokken Scoreblok met 80 Scorebladen aankoopt