Blokken
- EAN: 8718026306267
- Categorie(n): Bordspellen Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de kleurrijke blokken kunnen kinderen eindeloos bouwen en hun creativiteit de vrije loop laten. De set bevat zowel grote als kleine blokken, waardoor kinderen zowel grotere constructies kunnen maken als gedetailleerde bouwwerken kunnen creëren. Door te spelen met de blokken ontwikkelen kinderen hun motorische vaardigheden en ruimtelijk inzicht.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Wehkamp Spellenrijk Spelhuis Spelspul Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Blokken kopen voor de prijs van € 8,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blokken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
- Op dit moment is Blokken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Blokken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,95 voor Blokken is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 12,95 op 19-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | White Goblin Games |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| EAN | 8718026306267 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Maximaal aantal spelers | 15 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 26 mm |
| Verpakking lengte | 140 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718026306267 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blokken aankoopt