Blasting Billy Kaartspel
- EAN: 8720289473280
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Als lid van de woeste outlawbende van Blasting Billy heb je net de bankroof van je leven uitgevoerd. De buit is enorm. Maar er is één probleem: Bendebaas Blasting Billy houdt niet van delen! Iedereen die meer buit claimt dan Blasting Billy heeft bonje. Met Blasting Billy moet je slim kaarten verdelen. De kaarten komen in vijf kleuren. Per beurt kun je kiezen uit drie acties: de kaart voor jezelf neerleggen, de kaart aan Blasting Billy doneren door deze bij de juiste kleurenstapel op tafel te leggen, of de kaart afleggen. Aan het einde van het spel wordt gekeken hoeveel Blasting Billy per kleur aan waarde gekregen heeft. Iedereen die in een bepaalde kleur een hogere kaartenwaarde heeft, is direct af. Degene die met de hoogste waarde in leven blijft, wint. Blasting Billy is een hilarisch kaartspelletje, waarbij bluf en slim rekenen een grote rol spelen. Als je goed kunt raden wat je tegenspelers van plan zijn, win je het spel. Weet jij hoe je Blasting Billy te vriend moet houden?
Inhoud: 60 kaarten, spelregels
Geschikt voor 2 tot 5 spelers vanaf 8 jaar oud. Speelduur: ca. 20 minuten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Spelspul Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Blasting Billy Kaartspel kopen voor de prijs van € 7,49. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blasting Billy Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
- Op dit moment is Blasting Billy Kaartspel in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Blasting Billy Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,09 voor Blasting Billy Kaartspel is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 12,95 op 13-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,86. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 60 kaarten spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-BLA01 |
| EAN | 8720289473280 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Unisex |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289473280 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blasting Billy Kaartspel aankoopt