Blast
- EAN: 8718026304904
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Het oude galactische rijk is verdwenen! Is het verdwenen door een zwart gat? Heeft het een sprong in de tijd gemaakt? Heeft iemand op de verkeerde knop gedrukt? Hoe dan ook, het hele rijk en zijn vele ruimteschepen en ruimtestations zijn in een oogwenk verdwenen. Nu ligt de melkweg voor het grijpen! Je sluit je aan bij de verschillende ruimtefacties om de controle over de vele planeten en sterren veilig te krijgen. Blast is een slagenspel voor 2 spelers. In een aantal ronden vecht je om de 5 verschillende planeten die voor je op tafel liggen te veroveren. Elke planeet heeft unieke eisen om een slag te kunnen spelen. Als je een slag wint, verplaatst de planeet een stap in jouw richting. Speel jij als eerste je hand volledig leeg, dan ontvang je een sterkaart. Elke sterkaart die je bezit en elke planeet die voor je ligt is 1 punt waard. Blast heeft in totaal 4 ruimtefacties aan boord die elk hun eigen speciale krachten bezitten. Zodra een speler aan het einde van een ronde 7 punten heeft verzameld, wint die speler het spel en mag zich de heerser van het galactische rijk noemen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je Blast kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Blast te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Blast bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,36 voor Blast is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 21-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,59. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | White Goblin Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.13 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 56 cards 4 verwijzings kaarten Spelregels |
Productinformatie
| Merk | White Goblin Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | nvt |
| EAN | 8718026304904 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 97 mm |
| Verpakking hoogte | 21 mm |
| Verpakking lengte | 124 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8718026304904 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Blast aankoopt