black stories Laugh of the Grim Reaper
- EAN: 8720615481989
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Stort je in een wereld vol duistere raadsels met het kaartspel Black Stories: Laugh of the Grim Reaper. Deze spectaculaire editie bevat 50 kaarten die gebaseerd zijn op waargebeurde verhalen van bizarre sterfgevallen. Ontdek de macabere pech die sommige ongelukkige individuen tot hun ondergang heeft geleid. Lukt het jou en je medespelers om deze gitzwarte raadsels op te lossen?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Bol.com kun je black stories Laugh of the Grim Reaper kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om black stories Laugh of the Grim Reaper te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat black stories Laugh of the Grim Reaper bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,56 voor black stories Laugh of the Grim Reaper is gemeten op 06-08-2025. De hoogste prijs was € 12,99 op 13-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,43. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.20 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 50 raadsels |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 481989 |
| EAN | 8720615481989 |
| Editie | Laugh of the Grim Reaper |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Laugh of the Grim Reaper |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Verpakking lengte | 134 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720615481989 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je black stories Laugh of the Grim Reaper aankoopt