Black Stories 6
- EAN: 8717953155436
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 06:29:02 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Tucker's Fun Factory black stories 6 brengt een spannende avond vol mysterie en raadsels. Het spel is geschikt voor 2 tot 20 spelers vanaf 12 jaar oud. Samen werk je aan het oplossen van duistere raadsels, waarbij de black stories centraal staan. Deze korte, griezelige verhalen dagen spelers uit om te raden wat er precies is gebeurd. Met 50 nieuwe verhalen belooft black stories 6 urenlang speelplezier, perfect voor een avond met vrienden of familie.
Het zesde deel van de serie biedt 50 fatale raadsels die de spelers uitdagen om de waarheid te achterhalen. Door vragen te stellen en te raden, ontrafel je langzaam maar zeker de oplossing van elk angstaanjagend mysterie. Een ideale toevoeging voor liefhebbers van denkspellen en donkere verhalen.
Met een speelduur van 30 minuten per potje en geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar, is black stories 6 een must-have voor fans van mysterie en raadsels. De editie is compleet in het Nederlands en bevat verder geen vereisten zoals batterijen of een speciale app. Gewoon uitpakken en genieten van de spanning en sensatie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Black Stories 6 kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Black Stories 6 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Black Stories 6 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,21 voor Black Stories 6 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 20-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,78. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | nvt |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8717953155436 |
| EAN | 8717953155436 |
| Editie | nr. 6 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Maximaal aantal spelers | 15 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Uitgave 6 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 99 mm |
| Verpakking hoogte | 27 mm |
| Verpakking lengte | 136 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717953155436 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Black Stories 6 aankoopt