Black Stories 10
- EAN: 8719327013052
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:35:28 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met Tucker's Fun Factory black stories 10 heb je gegarandeerd een avond vol spanning en sensatie. Dit spel is geschikt voor 2 tot 20 spelers en is perfect voor een gezellige avond met vrienden of familie. Het doel van het spel is om de mysterieuze en soms gruwelijke verhalen op te lossen door vragen te stellen aan de spelleider.
De verhalen zijn gebaseerd op waargebeurde misdaden en onopgeloste mysteries, waardoor het spel extra spannend wordt. Het spel bevat 50 kaarten met elk een eigen verhaal en is geschikt voor spelers vanaf 16 jaar. Tucker's Fun Factory black stories 10 is een echte aanrader voor liefhebbers van mysterie en spanning.
In Black Stories 10 tref je 50 gloednieuwe raadsels aan met veel morbide raadselplezier. Huiveren en griezelen mág. Je krijgt gegarandeerd kippenvel! Wees een gewiekst Raadselvolk, hoop dat de Raadselmeester genadig is, ontrafel de gruwelijke geheimen en zoek stap voor stap naar de macabere oplossing van de raadsels. Waarom lag Maria dood op het veld? Wat bracht Anna ertoe om haar dode echtgenoot vrolijk zingend achter zich aan te slepen? Hoe kwamen drie lijken in een rivier terecht?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Black Stories 10 kopen voor de prijs van € 12,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Black Stories 10 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Black Stories 10 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,21 voor Black Stories 10 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 03-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,78. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Tucker's Fun Factory |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | nvt |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Tucker's Fun Factory |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TFF-013052 |
| EAN | 8719327013052 |
| Editie | nr. 10 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Maximaal aantal spelers | 99 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Uitgave 10 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 137 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719327013052 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Black Stories 10 aankoopt