Birdwatcher
- EAN: 0810011723269
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 05:52:55 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Birdwatcher is jouw toegangsbewijs tot een wereld van competitie, strategie en de adembenemende schoonheid van het vogelrijk. Onderdompel jezelf in een snel en competitief spel dat de opwinding van een echte wildexpeditie simuleert. Race tegen medefotografen om verbluffende foto's van zeldzame paradijsvogels te maken. Gebruik strategische zetten om exotische vogels naar jouw boom te lokken en navigeer verstandig door het junglelandschap om je rivalen te slim af te zijn en de meest boeiende shots veilig te stellen. Toon je fotografische vaardigheden door je vogelvangsten te publiceren en verdien citatiepunten voor elke gepubliceerde ontdekking. Neem het op tegen andere spelers in de zoektocht naar de prestigieuze titel van Natuurfotograaf van het Jaar, verzamel citatiepunten gedurende het spel en streef ernaar je tegenstanders te overtreffen om de ultieme prijs te claimen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Birdwatcher kopen voor de prijs van € 39,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Birdwatcher te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is Birdwatcher in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Birdwatcher bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,49 voor Birdwatcher is gemeten op 20-11-2025. De hoogste prijs was € 51,95 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,46. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.90 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 113 kaarten (inclusief vogelkaarten, hybride vogelkaarten en publicaties) 5 Spelersmatten 31 Bordjes met insecttokens 1 Scoreblok |
Productinformatie
| Merk | Renegade Game Studios |
| MPN (Manufacturer Part Number) | RGS02326 |
| EAN | 0810011723269 |
| Editie | Basisspel - Engelstalige Editie |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 5 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 225 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0810011723269 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Birdwatcher aankoopt