Bingomolen + Kaarten en Fiches
- EAN: 8710124138931
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Bingomolen + Kaarten en Fiches van het merk Basic kunnen kinderen en volwassenen genieten van een gezellig spelletje bingo. De set bevat 1 stuks en is gemaakt van kunststof, waardoor het duurzaam en gemakkelijk schoon te maken is. Het abstracte, coöperatieve spel is geschikt voor jongens en meisjes vanaf 3 jaar oud.
De verpakking heeft een gewicht van 0.57 kg en afmetingen van 245 mm breed, 126 mm hoog en 311 mm lang. Met de Bingomolen kunnen spelers zich vermaken zonder dat er een internetverbinding, app of betaalde diensten nodig zijn. Het spel kan gespeeld worden door een onbeperkt aantal spelers en is ideaal voor familie-avonden of feestjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Top1Toys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij De grote speelgoedwinkel kun je Bingomolen + Kaarten en Fiches kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bingomolen + Kaarten en Fiches te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bingomolen + Kaarten en Fiches bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,98 voor Bingomolen + Kaarten en Fiches is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 12,99 op 24-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Abstract spel Coöperatief spel Bingo spel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Productinformatie
| Merk | Basic |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8710124138931 |
| EAN | 8710124138931 |
| Materiaal | Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 0 |
| Minimale aantal spelers | 0 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 126 mm |
| Verpakking lengte | 311 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8710124138931 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bingomolen + Kaarten en Fiches aankoopt