De BING - Pratende Pando Knuffel is een schattige knuffelbeer voor kinderen die houden van interactief speelgoed. Met deze knuffel kunnen kinderen niet alleen knuffelen, maar ook praten! De knuffel is voorzien van leuke geluiden en zinnen die zorgen voor uren speelplezier.
De knuffel wordt geleverd inclusief batterijen, waardoor kinderen meteen kunnen beginnen met spelen. Dit zachte en pluizige speelgoed is perfect voor kinderen die graag hun verbeelding gebruiken en interactief spelen.
Met de BING - Pratende Pando Knuffel kunnen kinderen hun taalvaardigheden ontwikkelen terwijl ze plezier hebben. De knuffel is ook een geweldige vriend om mee te knuffelen en te spelen, waardoor het een perfect cadeau is voor elke gelegenheid.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat BING - Pratende Pando Knuffel - incl. batterijen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor BING - Pratende Pando Knuffel - incl. batterijen is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 35,53 op 06-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 20,54. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Interactief | Ja |
| Introductiejaar | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart wit geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Panda |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Ja |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Bing Bunny |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 72 mm |
| Verpakking hoogte | 59 mm |
| Verpakking lengte | 141 mm |
| Verpakkingsgewicht | 305 g |
| Wasbaar | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5425002415938 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BING - Pratende Pando Knuffel - incl. batterijen aankoopt