Billetjes bloot spel
- EAN: 9789073034402
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Een variant op het Billen Bloot Spel. Spannende, slome en filosofische vragen, geschikt voor kritische kinderen en andere mensen. De vragen worden veel gebruikt in het basisonderwijs, maar ook thuis. Het spel is op verschillende manieren te gebruiken: alleen de vraagkaarten, of met antwoordkaarten erbij ('ja', 'nee', 'tja' en 'elk antwoord is goed'). Doosje 9x12 cm, 80 vraagkaarten, plus 6 blanco kaarten voor eigen vragen, 22 antwoordkaarten en 2 kaarten met uitleg van de speelmogelijkheden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Billetjes bloot spel kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Billetjes bloot spel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Billetjes bloot spel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Billetjes bloot spel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 11,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 12 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 80 vraagkaarten, plus 6 blanco kaarten voor eigen vragen, 22 antwoordkaarten en 2 kaarten met uitleg van speelmogelijkheden |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Atalanta |
| EAN | 9789073034402 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Maximaal aantal spelers | 12 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 124 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 9789073034402 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Billetjes bloot spel aankoopt