Bijtring: Muis | A Little Lovely Company
- EAN: 8719715000657
- Categorie(n): Bijtspeelgoed
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de schattige bijtring in de vorm van een muis van A Little Lovely Company. Ideaal voor jouw baby tijdens het doorkomen van tandjes. Deze bijtring is ontworpen om het pijnlijke tandvlees te verzachten en het proces van het doorkomen van tandjes te vergemakkelijken. Het schattige ontwerp komt in een mooi doosje met venster, waardoor het een perfect cadeau is voor nieuwe ouders.
Onze bijtring is vervaardigd uit 100% natuurlijk rubber van de Hevea boom. Dit zorgt ervoor dat het een veilige en vriendelijke keuze is voor jouw kleintje, vrij van schadelijke stoffen zoals PVC, BPA, en ftalaten. Met een afmeting van 7 x 12 x 4,2 cm is deze bijtring perfect voor kleine handjes en biedt hij een gemakkelijke grip voor je baby tijdens het bijten.
Niet alleen is deze bijtring functioneel, maar hij is ook vervaardigd volgens de hoogste gezondheids- en veiligheidsnormen. Dit product voldoet aan de testnormen EN71 (1, 2 & 3), ASTM, REACH, CPSIA en California Proposition 65. Dit garandeert dat jouw baby veilig kan spelen en bijten zonder zorgen.
Met een aanbevolen leeftijd van 0 maanden tot 3 jaar groeit deze bijtring mee met de behoeften van jouw kind. Laat je kleintje kennismaken met de wereld van speelsheid en zorg voor een beetje extra liefde tijdens deze spannende fase van hun leven.
Beleef samen met je kindje de magie van de tandjes die doorkomen met onze muis bijtring. Een perfect en uniek product dat met liefde is ontworpen en met aandacht voor detail, voor zowel baby's als kinderen. Schaf deze bijtring vandaag nog aan en maak het dagelijks leven een stukje vrolijker!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bijtring: Muis | A Little Lovely Company kopen voor de prijs van € 11,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bijtring: Muis | A Little Lovely Company te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bijtring: Muis | A Little Lovely Company bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,45 voor Bijtring: Muis | A Little Lovely Company is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 12,95 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | A Little Lovely Company |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
Productinformatie
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Rubber |
Productinformatie
| Merk | A Little Lovely Company |
| EAN | 8719715000657 |
| Kwaliteitslabel | EN 71 1-3 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| BPA-vrij | Ja |
| CE markering | Zichtbaar |
| Koelfunctie | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Taal handleiding | Engels Duits Frans Nederlands |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 85 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 190 mm |
| Verpakkingsinhoud | Bijtring: Muis |
EAN
| EAN | 8719715000657 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bijtring: Muis | A Little Lovely Company aankoopt