Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5).
- EAN: 0691621670231
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher, verpakt per 5 stuks! Dit educatieve spel biedt kinderen een unieke en leerzame ervaring terwijl ze de fascinerende wereld van insecten verkennen. Met deze inzameldozen leren ze niet alleen over de natuur, maar ontwikkelen ze ook hun observatie- en verzamelvaardigheden. Dit is de perfecte manier om kinderen te inspireren om buiten te spelen en meer te leren over de omgeving.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5). kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5). te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5). bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,32 voor Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5). is gemeten op 08-07-2025. De hoogste prijs was € 40,90 op 17-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,58. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | BIGJIGS |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BIGJIGS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BJE0022 |
| EAN | 0691621670231 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 28 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5.00 cm |
| Verpakking hoogte | 28.00 cm |
| Verpakking lengte | 5.00 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0691621670231 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigjigs Toys 90cc Insect Catcher (Pk 5). aankoopt