Bigjigs The Sleeper Train
- EAN: 0691621094310
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Droom weg naar verre bestemmingen met Bigjigs The Sleeper Train! Deze prachtige houten treinset is perfect voor kleine machinisten die graag hun eigen treinavonturen beleven. De trein is multicolor en gemaakt van hoogwaardig hout en kunststof, waardoor hij zowel duurzaam als veilig is voor kinderen vanaf 3 jaar.
Met gedetailleerde wagons en locomotief zorgt The Sleeper Train voor uren speelplezier. De afmetingen van de trein zijn 30.50 cm x 3.50 cm x 5.00 cm, en het gewicht is 410.00 g. De trein vereist geen batterijen, waardoor kinderen eindeloos kunnen blijven spelen zonder onderbreking.
De treinset is perfect voor kleine treinliefhebbers en stimuleert de verbeelding en creativiteit van kinderen. Bigjigs staat bekend om zijn hoogwaardige speelgoed en The Sleeper Train is geen uitzondering. Met het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig en betrouwbaar product voor jouw kind.
The Sleeper Train is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en wordt geleverd in een verpakking met afmetingen van 106 mm x 49 mm x 357 mm en een gewicht van 0.44 kg. Dit speelgoedvoertuig is onderdeel van het thema 'Dieren' en biedt urenlang speelplezier voor nieuwsgierige kinderen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Bigjigs The Sleeper Train bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Bigjigs The Sleeper Train is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 45,07 op 04-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 30,07. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | BIGJIGS |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BIGJIGS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BJT431 |
| EAN | 0691621094310 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 30.50 cm |
| Product gewicht | 410.00 g |
| Product hoogte | 5.00 cm |
| Product lengte | 3.50 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 106 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 357 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0691621094310 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigjigs The Sleeper Train aankoopt