Bigjigs Terrier locomotief rood
- EAN: 0691621004890
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bigjigs Terrier locomotief in het rood is het perfecte speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar oud. Gemaakt van hoogwaardig hout en kunststof, is deze trein zowel duurzaam als veilig in gebruik. Met levendige multicolor details zal deze locomotief zeker de aandacht trekken van jonge treinliefhebbers.
Met een lengte, breedte en hoogte van elk 5 cm is deze locomotief ideaal voor kleine handen om mee te spelen. De trein vereist geen batterijen en is zowel geschikt voor binnen- als buitengebruik. Bovendien voldoet de Bigjigs Terrier locomotief aan de CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan Europese veiligheidsnormen.
Niet alleen is deze trein leuk om mee te spelen, maar het stimuleert ook de verbeeldingskracht en hand-oogcoördinatie van kinderen. Met de aanbevolen maximumleeftijd van 12 jaar kunnen kinderen langdurig plezier beleven aan deze kleurrijke locomotief.
De verpakking van de Bigjigs Terrier locomotief heeft een afmeting van 5 x 5 x 5 cm en bevat geen e-waste. Met duidelijke Nederlandse instructies is deze trein eenvoudig in gebruik. Let wel op de veiligheidswaarschuwingen: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
Voeg deze Bigjigs Terrier locomotief nu toe aan de speelgoedcollectie van je kind en zie hoe hun verbeelding tot leven komt met dit kwalitatief hoogwaardige en kleurrijke speelgoed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bigjigs Terrier locomotief rood kopen voor de prijs van € 18,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bigjigs Terrier locomotief rood te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bigjigs Terrier locomotief rood bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Bigjigs Terrier locomotief rood is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 36,27 op 04-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,28. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | BIGJIGS |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Hout Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BIGJIGS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00087744 |
| EAN | 0691621004890 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 0.00 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelgoedvoertuig | Trein |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0691621004890 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigjigs Terrier locomotief rood aankoopt