BigJigs Rolling Sensory Sorter.
- EAN: 0691621840429
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De BigJigs Rolling Sensory Sorter is een educatief spel dat jongens en meisjes van verschillende leeftijden zal betoveren. Met zijn kleurrijke en stimulerende ontwerp is dit spel ideaal voor kinderen die graag spelen en leren tegelijk. De verpakking bevat 1 stuk van dit fantastische speelgoed, gemaakt van hoogwaardig karton en vervaardigd door het gerenommeerde merk BigJigs.
Dit educatieve spel vereist geen batterijen en kan gemakkelijk gespeeld worden door 2 tot 4 spelers. Het is een fantastisch spel om de cognitieve vaardigheden van kinderen te ontwikkelen en hun creativiteit te stimuleren. Met een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar kunnen zowel kinderen als volwassenen eindeloos plezier beleven aan de BigJigs Rolling Sensory Sorter.
Met een CE-markering en kwaliteitslabel voldoet dit spel aan alle veiligheidsnormen en is het geschikt voor zowel thuisgebruik als in educatieve settings. De multicolor uitvoering maakt het aantrekkelijk voor zowel jongens als meisjes, en de afmetingen van 5x5x5 cm zorgen ervoor dat het compact en draagbaar is.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je BigJigs Rolling Sensory Sorter. kopen voor de prijs van € 39,40. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BigJigs Rolling Sensory Sorter. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BigJigs Rolling Sensory Sorter. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,00 voor BigJigs Rolling Sensory Sorter. is gemeten op 20-08-2025. De hoogste prijs was € 46,99 op 19-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | BIGJIGS |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | BIGJIGS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 36042 |
| EAN | 0691621840429 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0691621840429 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BigJigs Rolling Sensory Sorter. aankoopt