Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg.
- EAN: 0691621860038
- Categorie(n): Poppenhuisinrichting
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg. kopen voor de prijs van € 30,04. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,04 voor Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg. is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 30,04 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | BIGJIGS |
Productinformatie
| Materiaal | Hout |
Productinformatie
| Merk | BIGJIGS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 38003 |
| EAN | 0691621860038 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | BIGJIGS Toys Ltd. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type poppenmeubel | Kinderkamerset |
| Verpakking breedte | 18 cm |
| Verpakking hoogte | 8 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0691621860038 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bigjigs Houten Poppenhuis Meubels Kinderkamer - 5dlg. aankoopt