Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie
- EAN: 0073854024614
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Pokerkaarten Aureo Premium Bicycle. Afmeting 88 x 63 mm, internationale pop. Afgedrukt op premium papier met een hoogwaardige afwerking. Over het Deck: In de vroege jaren 1500 illustreerde Leonardo Da Vinci La Divina (De Goddelijke Verhouding) een boek geschreven door de wiskundige Luca Pacioli dat een wiskundige theorie beschreef genaamd De Gulden Snede die werd gebruikt in Renaissance schilderijen en beeldhouwwerken om evenwicht en schoonheid te bereiken. Da Vinci noemde dit later sectio aurea of de Gulden Snede. De goudfolie en swirl-ontwerpen op de tuck brengen de Gulden Snede tot leven in dit unieke kaartspel. Geïnspireerd op de gulden snede, ook wel bekend alsde Goddelijke Verhouding, brengen de Bicycle® Aureo speelkaarten evenwicht en schoonheid in elk spel. Het deck toont unieke, wervelende designs gebaseerd op de vorstelijke Renaissancekunst. Alles wat je van een Bicycle® kaartspel mag verwachten: - Internationale standaard index - Speciaal ontworpen achterkanten, symbolen en beelden - Gedrukt op premium karton - Bedrukt met plantaardige inkt - Volledig recycleerbaar - Gepatenteerde Air-Cushion® afwerking - Perfect voor goochelaars, poker- en kaartavonden - Gemaakt in de Verenigde Staten
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,12 voor Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie is gemeten op 10-07-2025. De hoogste prijs was € 11,99 op 24-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 3,87. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 5 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 pakje |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bicycle |
| EAN | 0073854024614 |
| Editie | Aureo |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Turnovatoren 14 box 1, 2300 Turnhout |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@cartamundi.com |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Model | Aureo |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Cartamundi Benelux NV |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | +32 (0)14 42 02 01 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 63 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0073854024614 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bicycle Aureo Deck - Speelkaarten - Premium - Poker - Ultimates Collectie aankoopt