Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4
- EAN: 5010993547777
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Sla harder toe met de Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4. SlingShock-functies beïnvloeden de manier waarop tollen draaien, zodat Bladers het verloop van de strijd kunnen aanpassen. De eerste Blader die 3 punten heeft, wint. Bevat 1 Beyblade Burst SlingShock tol. Bestaande uit de Beyblade Burst: Energielaag - Iron-X Surtr S4, Gesmede disc - D47, Draaipunt - TB01. Let it rip!
De verpakkingsgewicht is 0.06 kg. De speeltijd is 60 minuut in dit strategisch spel waarbij de taal van zowel het spel als de handleiding in het Nederlands is. Van het merk Beyblade, met MPN (Manufacturer Part Number) E4719EU4 en EAN 5010993547777.
Aanbevolen voor kinderen vanaf 8 jaar tot een maximale leeftijd van 16 jaar. Geen internetverbinding of app vereist voor volledige functionaliteit. Geschikt voor zowel jongens als meisjes, het is een uitbreidingsspeleditie uitgegeven in 2019. Het maximale aantal spelers is 4, met een minimale vereiste van 1 speler.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4 kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4 is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 27,99 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Merk | Beyblade |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Beyblade |
| MPN (Manufacturer Part Number) | E4719EU4 |
| EAN | 5010993547777 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Uitbreiding |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5010993547777 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Beyblade Burst SlingShock Single Iron-X Surtr S4 aankoopt