Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol
- EAN: 0653569682097
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je klaar voor spannende gevechten met de Beyblade Burst QuadStrike Single Pack Twister Pandora Evasive. Deze innovatieve tol is ideaal voor Bladers die houden van snelheid, slimme bewegingen en tactisch spelen. De unieke Evasive-stijl van Twister Pandora stelt je in staat om aanvallen te vermijden en je tegenstanders uit balans te brengen, wat zorgt voor een onvoorspelbare strijd in de arena.
Met de baanbrekende QuadStrike-technologie kun je deze Beyblade volledig aanpassen aan jouw speelstijl. Dankzij de 4-in-1 configuratie wissel je eenvoudig tussen Core-, Apex-, Core+ en Apex+-modi. Of je nu kiest voor meer snelheid of betere verdediging, met Twister Pandora speel je altijd strategisch en ben je voorbereid op elke tegenstander.
Deze tol blinkt uit in wendbaarheid en controle. Het slimme ontwerp maakt het mogelijk om op het juiste moment toe te slaan, waardoor je de overhand hebt in elke battle. Twister Pandora is niet alleen perfect voor ervaren spelers, maar ook voor beginners die hun vaardigheden willen ontwikkelen. Het is een uitstekende keuze voor spannende battles met vrienden en familie.
Let op! Voor het gebruik van de Beyblade Burst QuadStrike tol heb je een aparte Beyblade Burst QuadStrike launcher en Beystadium nodig. De tol is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en heeft een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, dus het plezier is voor iedereen!
Hoogtepunten van de Twister Pandora Evasive zijn onder andere het gebruik van metaal en kunststof in het ontwerp, wat zorgt voor duurzaamheid en kwaliteit. Bovendien is de Nederlandse handleiding universeel en geschikt voor alle gebruikers. Domineer de arena met snelheid, slimheid en verrassingsaanvallen met de Beyblade Burst QuadStrike Twister Pandora Evasive!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol is gemeten op 28-03-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 28-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Beyblade |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Metaal Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Beyblade |
| EAN | 0653569682097 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | eref |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Hasbro, Inc. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Divers |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Geen |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0653569682097 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Beyblade Burst Quad Strike single pack Twister Pandora Tol aankoopt