BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE.
- EAN: 5010996264664
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je Beyblade draaitol tot het uiterste gaan met de Beyblade BBX Claw Leon Balance! Deze educatieve speelgoedset van Hasbro is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud.
De Beyblade BBX Claw Leon Balance wordt geleverd in een kleurrijke verpakking van karton en bevat één stuks draaitol. Het spel is ontworpen voor 2 tot 4 spelers en is perfect voor urenlang speelplezier.
Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar kunnen zowel kinderen als volwassenen genieten van deze spannende draaitolwedstrijden. De draaitol heeft een multicolor ontwerp en is voorzien van het CE-kwaliteitslabel.
De Beyblade BBX Claw Leon Balance vereist geen batterijen en kan zelfstandig met internet verbinden. Met een afmeting van 5 x 5 x 5 cm is dit speelgoed eenvoudig mee te nemen en overal te gebruiken. Waan je in de wereld van Beyblade en laat je tegenstanders verbazen met je vaardigheden!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE. kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE. is gemeten op 04-04-2025. De hoogste prijs was € 26,48 op 31-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 16,53. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Hasbro |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Hasbro |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5010996264664 |
| EAN | 5010996264664 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speleditie | Standaard editie |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5010996264664 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je BEYBLADE BBX CLAW LEON BALANCE. aankoopt