Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm
- EAN: 6941607305805
- Categorie(n): Strandballen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg een sprankje kleur en vreugde toe aan uw zonnige avonturen met de Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal! Met een indrukwekkende diameter van 91 cm en een opvallend meerkleurig ontwerp, dat geïnspireerd is op de Azteken, is deze strandbal de perfecte metgezel voor elk feest op het strand of bij het zwembad.
De Bestway Flirty Fiesta strandbal is ontworpen voor zowel plezier als gebruiksgemak. Hij laat zich eenvoudig opblazen en leeg laten lopen, zodat u hem gemakkelijk kunt opbergen in uw tas als u weer naar huis gaat. Of u nu aan het spelen bent op het strand of in het park, deze strandbal zorgt voor onvergetelijke momenten vol plezier.
Met een aanbevolen leeftijd vanaf 3 jaar is deze kleurrijke strandbal geschikt voor jong en oud. Wellicht wilt u hem meenemen naar een barbecue in het park of gebruiken tijdens een dagje strand. Houd er rekening mee dat deze strandbal niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en dat gebruik altijd onder toezicht van volwassenen moet plaatsvinden.
De strandbal heeft een gewicht van slechts 0,27 kg, waardoor hij gemakkelijk mee te nemen is, en hij is voorzien van een CE-markering, wat de veiligheid van het product onderstreept. Maak uw buitenactiviteiten nog leuker met de Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal - een onmisbare aanvulling voor elke zomer!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm kopen voor de prijs van € 14,92. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,90 voor Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm is gemeten op 07-03-2026. De hoogste prijs was € 14,92 op 30-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,02. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Afmetingen & Maten
| Diameter | 91 cm |
Productinformatie
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Merk | Bestway |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 31044 |
| EAN | 6941607305805 |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Bestway Europe S.p.A. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Personage van toepassing | Nee |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 1.8 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
EAN
| EAN | 6941607305805 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway® Flirty Fiesta Opblaasbare Strandbal 91 cm aankoopt