Haal het fijne vakantiegevoel zelf in huis met dit mooie, grote Steel Pro MAX zwembad van Bestway! Dit duurzame ronde zwembad is gemakkelijk op te zetten en bestaat uit zeer stevig materiaal. Door de krachtige Duraplus bekleding is het zwembad zeer stevig en is de kans op beschadigingen erg klein. Het zwembad bestaat uit een corrosiebestendig stalen frame en heeft een afvoerklep om het zwembad aan het eind van het seizoen gemakkelijk te legen. Kortom, een echte aanwinst voor je tuin!
De zwembadfilterpomp zorgt ervoor dat u zorgeloos kunt genieten van een heerlijk schoon zwembad. De pomp is ideaal voor zwembaden met een inhoud van 1.100 tot 12.100 liter en filtert 3.028 liter water per uur. De filterpomp houdt het zwembadwater in beweging, waardoor algen, bacteriën en schimmels vrijwel geen kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het zwembadwater wordt in een tijdsbestek van 4 tot 5 uur volledig rondgepompt.
De Bestway zwembadtrap met een hoogte van 122 cm zorgt ervoor dat u en uw kinderen eenvoudig in en uit het zwembad kunnen klimmen. De ladder is zeer stabiel door het stevige stalen frame en de degelijke plastic treden. Voor extra grip zijn de treden voorzien van anti-slip, en de ladder is gemakkelijk in elkaar te zetten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Zwembad Steel Pro MAX - Zwembad Bundel - 457x122 cm kopen voor de prijs van € 757,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Zwembad Steel Pro MAX - Zwembad Bundel - 457x122 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Zwembad Steel Pro MAX - Zwembad Bundel - 457x122 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 581,00 voor Bestway Zwembad Steel Pro MAX - Zwembad Bundel - 457x122 cm is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 941,00 op 02-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 360,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 488 cm |
| Inhoud | 19480 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Inclusief pomp Inclusief afdekzeil Inclusief pomp |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 68.00 kg |
| EAN | 8720679658327 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56438 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Grijs, |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 488 cm |
| Product hoogte | 122 cm |
| Product lengte | 488 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 38 cm |
| Verpakking hoogte | 130 cm |
| Verpakking lengte | 55 cm |
EAN
| EAN | 8720679658327 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Zwembad Steel Pro MAX - Zwembad Bundel - 457x122 cm aankoopt