Haal het fijne vakantiegevoel zelf in huis met het Bestway Steel Pro MAX zwembad. Dit duurzame ronde zwembad heeft een watercapaciteit van maar liefst 4.678 liter en biedt ruimte aan 5 personen. Dankzij de krachtige Duraplus bekleding is het zwembad zeer stevig en bestand tegen beschadigingen. Het corrosiebestendige stalen frame en de PVC band zorgen voor extra stabiliteit. Met een afvoerklep om het zwembad eenvoudig te legen na het seizoen, is dit zwembad een echte aanwinst voor je tuin!
Het zwembad is in slechts 20 minuten op te zetten met drie personen en vereist geen gereedschap. Bovendien wordt het zwembad geleverd met een handig Comfortpool Pro Solarzeil. Dit zwarte solarzeil dient als afdekzeil en solarmat in één en kan het zwemseizoen met wel twee maanden verlengen. Het noppenfolie absorbeert extra warmte van de zon, waardoor het water tot wel 9 graden warmer kan worden. Hierdoor geniet je langer van aangename zwemtemperaturen!
De afmetingen van het zwembad zijn 305x305x76 cm (LxBxH) en zijn ideaal voor gezellige en verfrissende momenten met familie en vrienden. Dankzij de zwembad opties zoals de mogelijkheid om het zwembad aan te sluiten op een tuinslang, het leegloopventiel en het meegeleverde afdekzeil, is dit zwembad zeer gebruiksvriendelijk. Bestel vandaag nog het Bestway Steel Pro MAX zwembad en geniet van eindeloos zwemplezier in je eigen tuin!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil kopen voor de prijs van € 197,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 178,00 voor Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 290,00 op 19-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 112,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 4678 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Exclusief filterpomp Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 18 kg |
| EAN | 8720574971095 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56406 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Grijs |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 89 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
EAN
| EAN | 8720574971095 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Zwembad - Steel Pro MAX - 305 x 76 cm - Inclusief Solarzeil aankoopt