Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter
- EAN: 8720574971316
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met het Bestway Steel Pro Zwembad haalt u de ultieme zomerse verkoeling en vakantiesfeer naar uw eigen achtertuin! Binnen slechts 20 minuten is dit zwembad opgezet en klaar voor gebruik dankzij het stevige corrosiebestendige stalen frame. De Duraplus bekleding met drie lagen zorgt voor duurzaamheid en minimale kans op beschadigingen, waardoor dit zwembad jarenlang plezier biedt voor maximaal 5 personen. De watercapaciteit van 3.221 liter en de afmetingen van 274x274x66 cm maken dit zwembad ideaal voor het hele gezin.
Het bijgeleverde Comfortpool Pro Solarzeil zorgt niet alleen voor het afdekken van bladeren en vuil, maar verlengt ook het zwemseizoen door het water warm te houden. Met een dikte van 200 micron is dit zwartgekleurde solarzeil van hoogwaardige kwaliteit en kan het de watertemperatuur tot wel 9 graden verhogen. Het zeil dient eenvoudig over het water gelegd te worden en werkt effectief wanneer de zon schijnt, waardoor u langer kunt genieten van een aangename zwemtemperatuur.
De inbegrepen filterpomp met een capaciteit van 1249 liter per uur zorgt ervoor dat het zwembadwater helder en schoon blijft, waardoor u minder vaak het water hoeft te vervangen. De pomp is gemakkelijk aan te sluiten op de passende koppelstukken en wordt geleverd met een Type I filter dat wekelijks gereinigd en maandelijks vervangen dient te worden voor optimale prestaties.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter kopen voor de prijs van € 181,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 158,00 voor Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 266,00 op 27-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 108,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 274 cm |
| Inhoud | 3221 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
| Zwembad opties | Aan te sluiten op tuinslang Bevat leegloopventiel Exclusief filterpomp Inclusief afdekzeil |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 14 kg |
| EAN | 8720574971316 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5612F |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Multi |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 274 cm |
| Product hoogte | 66 cm |
| Product lengte | 274 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 89 cm |
| Verpakking lengte | 25 cm |
EAN
| EAN | 8720574971316 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Zwembad - Steel Pro - Dieren - 274 x 66 cm - Inclusief Solarzeil, Filterpomp & Filter aankoopt