Met het Bestway Steel Pro zwembad haal je veel plezier in huis voor het hele gezin. Dit zwembad is gemaakt van duurzame materialen zoals roestvrij staal en Tritech, een 3-laags versterkt materiaal van gelamineerd PVC en polyester gaas. Hierdoor is het zwembad niet alleen sterk, maar ook zeer duurzaam.
Het bovengrondse zwembad is eenvoudig te monteren en op te zetten. Plaats het zwembad op een vlakke ondergrond, zet het frame in elkaar en vul het zwembad met water. Dankzij het ingebouwde afvoerventiel voor stroomregeling is het water makkelijk af te voeren.
Met een inhoud van 4.678 liter is er genoeg ruimte om heerlijk te kunnen zwemmen. Daarnaast is het zwembad uitgerust met handige extra's zoals een FrameLink System voor eenvoudige aansluiting, een reparatiepatch die onderwater blijft kleven en een ingebouwd uitstroomventiel.
De afmetingen van het zwembad zijn 305 x 76 cm (ø x H) en de kleur is blauw. Het Bestway zwembad is geschikt voor alle leeftijden en biedt gegarandeerd urenlang waterpret in je eigen tuin!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Bestway - Zwembad - Steel - Pro - 305x76 - cm kopen voor de prijs van € 112,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway - Zwembad - Steel - Pro - 305x76 - cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway - Zwembad - Steel - Pro - 305x76 - cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 100,99 voor Bestway - Zwembad - Steel - Pro - 305x76 - cm is gemeten op 20-05-2025. De hoogste prijs was € 114,99 op 27-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 14,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Vierkant |
| Diameter | 305 cm |
| Inhoud | 4678 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| Verpakkingsgewicht | 16.93 kg |
| EAN | 6941607329184 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 56677 / 23 |
Overige kenmerken
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | Blauw |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 305 cm |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 305 cm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 28.30 cm |
| Verpakking hoogte | 27.40 cm |
| Verpakking lengte | 89.30 cm |
EAN
| EAN | 6941607329184 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway - Zwembad - Steel - Pro - 305x76 - cm aankoopt