Met het Bestway zwembad snapset breng je het plezier van de oceaan naar je eigen achtertuin. Dit kinderbad heeft vaste zijwanden van PVC met een levendige ''oceaan'' print, waardoor het lijkt alsof je echt in de zee zwemt. De aangehechte sterke vinyl bodem zorgt voor extra duurzaamheid en langdurig speelplezier. Dankzij de bijgevoegde reparatie patch kan eventuele schade eenvoudig worden hersteld, zodat het zwembad altijd klaar is voor gebruik.
Met een watercapaciteit van 435 liter is dit zwembad ideaal voor kinderen vanaf 2 jaar. De afmetingen van Ø 152x25 cm bieden voldoende ruimte om lekker te spetteren en te spelen op warme zomerdagen. Het ronde opzetzwembad is eenvoudig te installeren en staat garant voor urenlang spetterend speelplezier.
Het Bestway zwembad snapset is vervaardigd van hoogwaardig vinyl en heeft een verpakkingsgewicht van 800 gram. Met het CE kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig en degelijk product voor jouw kinderen. Dit kinderbad is uitgevoerd in diverse kleuren en is voorzien van een vrolijke ''oceaan'' print, wat zorgt voor een extra leuke zwemervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway zwembad snapset - schottenbad - 152x25 centimeter kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway zwembad snapset - schottenbad - 152x25 centimeter te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway zwembad snapset - schottenbad - 152x25 centimeter bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,95 voor Bestway zwembad snapset - schottenbad - 152x25 centimeter is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
|---|---|
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rond |
| Diameter | 152 cm |
| Inhoud | 435 ml |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Kinderbad |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | Vinyl |
| Verpakkingsgewicht | 800 g |
| EAN | 8718171819117 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 657456 |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | Diverse kleuren |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 152 cm |
| Product hoogte | 25 cm |
| Product lengte | 152 cm |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
EAN
| EAN | 8718171819117 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway zwembad snapset - schottenbad - 152x25 centimeter aankoopt