Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen
- EAN: 8712857007706
- Categorie(n): Luchtbedden
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:32:48 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van perfecte ontspanning op warme dagen met de Bestway Waterhangmat. Deze opblaasbare lounge is ontworpen voor maximaal comfort, zodat je onderuit kunt liggen en tegelijkertijd kunt afkoelen in het water. De zachte hoofdsteun en de mesh bodem zorgen ervoor dat je heerlijk kunt relaxen terwijl je drijft in het zwembad of op het meer.
Met een afmeting van 160x84 cm en een maximaal draagvermogen van 90 kg biedt deze waterhangmat genoeg ruimte voor één volwassene om te ontspannen. Het sterke en vooraf geteste materiaal garandeert dat je met vertrouwen kunt genieten van je tijd in het water, zonder zorgen over de kwaliteit van het product.
De waterhangmat is eenvoudig op te blazen en weer leeg te laten lopen, waardoor je deze snel kunt meenemen naar het strand, zwembad of vakantiehuis. Daarnaast heeft de hangmat een kleurrijke groene uitvoering die perfect aansluit bij een zomerse sfeer.
Deze Bestway Waterhangmat is niet alleen praktisch, maar ook veilig met een CE-markering die kwaliteit en veiligheid waarborgt. Of je nu een kind of volwassene bent, deze waterhangmat is geschikt voor iedereen die een plezierige en verfrissende ervaring zoekt.
In de verpakking vind je één zwembad/luchtbed dat klaar is voor gebruik. Maak je klaar voor een geweldige zomerse ervaring met de Bestway Waterhangmat, jouw nieuwe favoriete accessoire voor ontspanning in het water!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Plein
- Bij Plein kun je Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen kopen voor de prijs van € 1,27. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 1,27 voor Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen is gemeten op 18-03-2025. De hoogste prijs was € 1,59 op 06-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,32. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Bestway |
|---|
Productinformatie
| Kleur | Groen |
Gebruiksinformatie
| Max. belastbaar gewicht | 90 kg |
Productinformatie
| Merk | Bestway |
| MPN (Manufacturer Part Number) | - |
| EAN | 8712857007706 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Ingebouwde pomp | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 84 cm |
| Product gewicht | 0.40 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 160 cm |
| Taal handleiding | Engels |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 2.50 cm |
| Verpakking hoogte | 2.50 cm |
| Verpakking lengte | 0.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8712857007706 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway - Waterhangmat - Aqualounge - Aqua lounge - hang mat - Water - opblaasbaar - luchtbed - lounge - Groen aankoopt