Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE
- EAN: 8720186474182
- Categorie(n): Zwembad
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geniet van urenlang waterpret met het Bestway Steel Pro Zwembad. Dit rechthoekige zwembad van 259 x 170 x 61 centimeter biedt voldoende ruimte voor het hele gezin om af te koelen en te ontspannen op warme zomerdagen. Het stalen frame zorgt voor stabiliteit en duurzaamheid terwijl het PVC-materiaal bestand is tegen chloor en UV-stralen, waardoor het zwembad lang meegaat.
Met een capaciteit van 2300 liter is dit zwembad perfect voor families die op zoek zijn naar verfrissing in de achtertuin. Of je nu baantjes wilt trekken of gewoon wilt spetteren, dit opzetzwembad is ideaal voor alle leeftijden en zwemniveaus. De blauwe kleur en het Bestway-logo aan de zijkant voegen een vrolijke uitstraling toe aan je buitenruimte.
Dankzij het kwaliteitslabel CE kun je er zeker van zijn dat dit zwembad voldoet aan de hoogste normen op het gebied van veiligheid en kwaliteit. De afmetingen en inhoud van het zwembad maken het een ideaal familiezwembad voor uren speelplezier. Haal het Steel Pro Zwembad van Bestway vandaag nog in huis en creëer je eigen waterparadijs voor een onvergetelijke zomer!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE kopen voor de prijs van € 136,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
- Op dit moment is Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 78,00 voor Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE is gemeten op 15-05-2025. De hoogste prijs was € 210,95 op 09-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 132,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | PVC |
|---|---|
| Merk | Bestway |
Zwembad
| Vorm | Rechthoek |
| Diameter | 400 cm |
| Inhoud | 2300 l |
| Type zwembad | Opzetzwembad |
| Zwembaddoelgroep | Familiebad |
Algemene kenmerken
| Merk | Bestway |
| Materiaal | PVC |
| EAN | 8720186474182 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | *4Q0N0071-400-ONESIZE |
| Kwaliteitslabel | CE |
Overige kenmerken
| Kleur | BLUE |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 170 cm |
| Product hoogte | 61 cm |
| Product lengte | 259 cm |
| Taal handleiding | Geen taal |
EAN
| EAN | 8720186474182 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Bestway Steel Pro Zwembad - Rechthoekig - 259X170x61 Cm - Familiezwembad - Maat ONESIZE aankoopt